Seltsielu

Armsad Kurla ja Meossaare inimesed!

Taas on käes KUME jõulukaardi aeg, oleme pühadeootuses. Mõtlesime seekord kirjutada väikese kirjakese kaardi juurde ⸙

Kui 2020. aastale tagasi mõelda, siis möödunud aastavahetuse paiku tegelesid Heli ja Erkki Teedla meie külade kodulehe uuendamisega. Aadress jäi samaks – www.kume.ee, nüüd on see aga seotud Google tasuta teenusega ning Heli sõnul on kodulehte lihtne hallata ja fotosid lisada. Boonusena kuvab Google kõikides seadmetes lehte väga ilusasti ja sätib ka formaadi õigeks.

Katkend Heli kirjast 19. detsembril 2019: “Lehele meie seltsielu sündmusi ükshaaval lisades sain läbi vaadata meie tegemised aastast 2006. See on lihtsalt uskumatu, kui palju ja kui suuri asju me oleme ühiselt korda saatnud! Ja kõik me käisime tööl ja harisime oma aeda ja remontisime oma maju…ja ikkagi..... Kõiki neid pilte vaadates nutsin ja naersin vaheldumisi, nii palju ilusaid ja ka natuke valusaid mälestusi!” Vaadake tegevusi aastate kaupa ja imetlege, kuidas me maailma oleme muutnud:) ---

Minnes kodulehele https://www.kume.ee/seltsielu avanevad fotod muusikalisest jutuõhtust, mis toimus 1. augustil 2020 Meossaare kabeliaias, kui külas olid Piret Päär ja Kulno Malva (veri best stooritellerite maailm, nagu üks FB tuttav hiljem tabavalt kommenteeris). Imeline kohtumine oli see tõepoolestJ

Meie tegemisi on toetanud Türi vald. Hoiame korras külakeskused. Meossaare kabeliaed on ilus ka külaliste meelest – möödunud aastal kirjutas meile üks noor inimene ja küsis luba, kas nad tohivad seal juulis 2020 läbi viia oma laulatuse tseremoonia. Uhke ja armas ühtaegu!

KUME jõulupostkaarti oleme saatnud alates aastast 2006 https://www.kume.ee/seltsielu/kume-j%C3%B5ulukaart. Head meenutamist!

Heade pühadesoovidega KUME külaseltsi juhatus

Aina Lee, Reet Õunapuu, Martin Pajur, Ulvi Praks ja Tiina Lohur


Alates 2014. aastast saab KuMe külaseltsi tegemisi jälgida Facebook'is.


Aastani 2016 on meie tegemised ja fotod kogutud siia:


Kauni traditsioonina on KuMe külaselts alates esimesest tegutsemise aastast saatnud kõikidele liikmetele ja headele sõpradele jõulukaardi.

Vaata kõiki jõulukaarte siit